
Графічний планшет XP-Pen Deco 640
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: Deco 640
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Почніть малювати з легкістю та високою ефективністю
Ультратонкий дизайн із закругленими краями забезпечує простору область для малювання і знижує втому зап’ястя. У поєднанні з 8 м’якими кнопками швидкого доступу і зручним пером для малювання, ви з легкістю здобудете навички малювання на планшеті.
Відкрийте більше можливостей у повсякденному житті
Deco 640 - це не просто графічний планшет. Він досить тонкий і легкий, тому його можна використовувати як цифрову записну книжку. Записуйте лекції в класі або робіть нотатки, і ви ніколи не проґавите важливі моменти. Використовуйте планшет для малювання, ретушування, редагування відео, дистанційного навчання, електронного підпису, ігри в OSU.
Зафіксуйте своє натхнення з миттєвим відгуком
Завдяки роздільній здатності пера 5080 LPI з частотою зчитування у 220RPS, курсор без затримок відстежує наконечник пера, забезпечуючи швидке та стабільне передавання всіх штрихів на комп’ютері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP-Pen |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Є |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Є |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Є |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.17 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 10' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | P01 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 188 x 149 x 7.7 мм |
| Розмір робочої поверхні | 160 х 90 мм |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.01 мм |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 133 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴









