
Графічний планшет Huion H420 + рукавичка
1 768 ₴
- Готово до відправки
- Код: H420
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з наконечником
- 4 змінних наконечника з пристроєм вилучення
- диск з драйверами
- USB кабель
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01
Робоча область 4 x 2.23 "
З невеликою робочою областю 4 x 2.23" (102 x 57 мм) і невеликою вагою, ви завжди можете взяти його з собою. Малювати, грати, робити замальовки, редагувати документи, ставити електронні підписи, все це можна за допомогою цієї компактної моделі.
Чутливе перо
Поєднуючи роздільну здатність в 4000 LPI та чутливість 2048 рівня, HUION H420 має хороші якості контролю і точності, прозорість і товщина ліній контролюється плавно і легко.
HUION H420 поєднує в собі 4000 LPI-роздільну здатність і 2048 рівень чутливості пера, завдяки чому Ви зможете відмінно контролювати товщину, прозорість і колір ваших ліній, ще більш чутливо і природно.
Клавіші, що можно настроювати, дозволять працювати швидше
Три настроюючі експрес-клавіші (закриття, збереження і повернення), які зроблять Вашу роботу більш простою і ефективною.
Спеціально розроблена цифрова ручка HUION дозволяє малювати і писати природно і комфортно, як на реальному папері. Його кнопки можна перепрограмувати для певних функцій, таких як правий або лівий клік, як бездротову мишу, і Ви зможете прокручувати документи і веб-сторінки, просто натиснувши середню кнопку цифрового пера над робочою областю планшета. Він може замінити миша і підходить як лівшам, так і правшам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 4000 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Немає |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Є |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.127 кг грам |
| Визначення нахилу | - |
| Висота зчитування пера | 15 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Документація | Є |
| Діагональ | 5' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 3 |
| Змінні наконечники | 4 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 3 |
| Перо | Huion P68 |
| Рукавичка | Немає |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 177 х 112 х 8 мм |
| Розмір робочої поверхні | 102 х 57 мм |
| Рівень чутливості пера | 2048 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | немає даних |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 200 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 768 ₴






