
Графічний планшет Ugee M708 (ZYM708)
3 221 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZYM708
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Ugee M708
Простий дизайн і стабільна робота планшета Ugee M708 роблять його ідеальним інструментом для малювання, навчання, створення ескізів, записів, редагування та багато іншого. Переважна більшість художників користуються даним пристроєм та рекомендують його для роботи.
Робоча область планшета 10 x 6 дюймів пропонує вам більше простору і свободи, а завдяки 8 програмованим клавішам процес творчості стає набагато зручнішим та продуктивнішим.
Насолоджуйтесь звичним процесом малювання
Автономне перо P01 не потребує батареї чи додаткової підзарядки, а тому дозволяє малювати безперервно. Маючи 8192 рівнів чутливості до натискання, воно створює природні лінії різної ширини, даруючи звичне відчуття малювання, як на папері. Перо також підтримує нахил до 60 градусів, що робить малювання ще простішим та ефективнішим.
Додаткові творчі можливості
Щоб розпочати свою творчу подорож, ви можете використовувати такі програми, як SketchBook та SAI. Робіть ескізи, малюйте та кресліть без зусиль, а також вдосконалюйте свій творчий досвід за допомогою Photoshop або Illustrator.
Проводьте інтерактивні заняття будь-де і будь-коли
Викладачі можуть створювати та пояснювати інформаційно насичений контент візуально, писати та коментувати безпосередньо у файлах, а також ділитися своїм екраном у режимі реального часу за допомогою Google Jamboard. Учні можуть швидко та зручно робити нотатки в Google Диску та співпрацювати з учителями й однокласниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugee |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Є |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Є |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Є |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.57 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 10' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | P01D |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 360 х 210 х 7 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 152.4 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.01 мм |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 266 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 221 ₴







