
Huion Графічний планшет Huion HS64, Black
2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-HS64
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Huion HS64 — абсолютно нова компактна модель графічного планшета з пасивним пером і підтримкою Android.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Інтерфейси | USB |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага планшета | 258 г |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 200x166x8 |
| Довжина кабеля | 150 мм |
| Клавіш управління | 4 шт. |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Максимальна швидкість відкликання, RPS | 266 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка ОС | Windows |
| Робоча область | 160 |
| Розміри робочої поверхні (режим ПК) | 160 x 102 мм (6.3 x 4') |
| Розміри робочої поверхні (режим телефону) | 102 x 63.8 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип цифрового пера | PW100 - пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴


