
Huion Графічний монітор Huion Kamvas Pro 13 2.5K чорний
26 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-GT1302
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний дисплей Kamvas Pro 13 2.5K Black - це високоякісний дисплей для художників та дизайнерів. Його особливість - великий 13,3-дюймовий екран з роздільною здатністю 2,5К, який забезпечує чітке та деталізоване зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вага планшета | 1 кг |
| Відображувані кольори (макс.) | 16.7 млн |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 373.5x229.1x10 |
| Дисплей | IPS |
| Додатково | Повна ламінування екрану |
| Діагональ | 13.3' |
| Живлення пера | без батарейки |
| Клавіш управління | 7 шт. |
| Колірна гама | 145% sRGB |
| Комплектація | перо |
| Контрастність | 1200:1 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Напруження | 5 В |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка ОС | Windows |
| Регульована підставка | 1 |
| Робоча область | 286.5x179 |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний монітор |
| Тип цифрового пера | PW517 |
| Чутливість до нахилу | ±60 |
| Яскравість | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴









