
Huion Графічний планшет RTS-300 Cosmo Black
2 869 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-RTS-300
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RTS-300 — компактний планшет із цільним корпусом і досить великою робочою поверхнею. Малювати на ній — все одно, що малювати на справжньому папері. 6 програмованих клавіш на верхній частині панелі спрощують роботу однією рукою як для шульг, так і для правшів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Вага планшета | 0.229 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 200 x 163 x 8.35 |
| Живлення пера | батарея без електромагнітного резонансу |
| Клавіш управління | 6 шт. |
| Клас | аматорський |
| Кут нахилу пера | 60° |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка ОС | Windows |
| Розміри робочої поверхні (режим ПК) | 160 x 100 мм |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип введення | стилусом |
| Тип цифрового пера | PW400 |
| Чутливість до нахилу | ±60 |
| Швидкість відгуку | 300 PPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴







