
Huion Графічний монітор Kamvas Pro 16 (4K) GT1561 Black
40 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-GT1561
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран Kamvas Pro 16 (4K) з неймовірною роздільною здатністю вразить користувачів приголомшивим зображенням. Точна передача кольору стане чудовою перевагою при виборі графічного планшета дизайнерами та художниками. Професійний, портативний, продуктивний. Дана модель знімає всі обмеження на творчість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Вага планшета | 1.27 кг |
| Відображувані кольори (макс.) | 16.7 млн |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 402.7x402.7x13 |
| Діагональ | 15.6' |
| Колірна гама | 120% sRGB |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кут огляду | 89° |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Напруження | 100 В |
| Підтримка ОС | Windows |
| Робоча область | 345.6x194.4 |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний монітор |
| Тип цифрового пера | PW517 |
| Чутливість до нахилу | ±60 |
| Швидкість відгуку | 266 PPS |
| Яскравість | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 899 ₴



