
Huion Графічний планшет RTM-500 Cosmo Black
4 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-RTM-500
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий, легкий та стильний. Доступний у кольорі Cosmo Black, RTM-500 - класичний та сучасний. При товщині 8,4 мм та вазі 415 г планшет легкий і зручний у перенесенні, що робить його чудовою підмогою для малювання в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Інтерфейси | USB |
| Колір | Чорний |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага планшета | 0.415 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 288.3 х 178.2 х 8.4 |
| Довжина кабеля | 150 см |
| Живлення пера | без батарейки |
| Клавіш управління | 4 шт. |
| Клас | аматорський |
| Кут нахилу пера | 60° |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка ОС | Windows |
| Робоча область | 221x138 |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип введення | стилусом |
| Тип цифрового пера | PW400 |
| Тримач для пера | 1 |
| Формат | A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






