
Huion Графічний планшет RTP-700 Cosmo Black
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-RTP-700
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий, легкий та стильний. Доступний у кольорі Cosmo Black, RTM-700 - класичний та сучасний. При вазі 637 г планшет легкий і зручний у перенесенні, що робить його чудовою підмогою для малювання в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Інтерфейси | USB |
| Колір | Чорний |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага планшета | 0.637 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 345.6 x 214.8 x 8.5 |
| Живлення пера | батарея без електромагнітного резонансу |
| Клавіш управління | 6 шт. |
| Клас | аматорський |
| Кут нахилу пера | 60° |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка ОС | Windows |
| Розміри робочої поверхні (режим ПК) | 279.4 x 174.6 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип введення | стилусом |
| Тип цифрового пера | PW400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








