
Кулер процесорний DeepCool Gamma Archer (DP-MCAL-GA)
524 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-MCAL-GA
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процесора Deepcool GAMMA ARCHER укомплектований безліччю кріплень. 120 мм вентилятор підтримує баланс між шумом і повітряним потоком. Висока охолоджуюча здатність аж до 95 Вт. Легка установка без зняття материнської плати.
Укомплектований безліччю кріплень.
120 мм вентилятор підтримує балас між шумом і повітряним потоком.
Легка установка без зняття материнської плати.
Висока охолоджуюча здатність аж до 95 Вт.
Укомплектований безліччю кріплень.
120 мм вентилятор підтримує балас між шумом і повітряним потоком.
Легка установка без зняття материнської плати.
Висока охолоджуюча здатність аж до 95 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 301 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | Є |
| Socket 1151 | Є |
| Socket 1155 | Є |
| Socket 1156 | Немає |
| Socket 1200 | Є |
| Socket 1366 | Немає |
| Socket 1700 | Немає |
| Socket 2011 | Немає |
| Socket 2011-3 | Немає |
| Socket 2066 | Немає |
| Socket 775 | Є |
| Socket AM1 | Немає |
| Socket AM2 | Є |
| Socket AM2+ | Є |
| Socket AM3 | Є |
| Socket AM3+ | Є |
| Socket AM4 | Є |
| Socket AM5 | Немає |
| Socket FM1 | Є |
| Socket FM2 | Є |
| Socket FM2+ | Є |
| Socket SP3 | Немає |
| Socket TR4 | Немає |
| Socket TRX4 | Немає |
| Висота системи охолодження | 65.5 мм |
| Габарити (мм) | 124 х 121 х 65.5 |
| Колір | Чорний з синім |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1600 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 95 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26.1 |
| Повітряний потік | 54.25 CFM |
| Підсвічування | Немає |
| Підтримка процесорів | Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴






