
Кронштейн Gembird WM-65ST-01 (VESA400х400)
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: WM-65ST-01
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвійний поворотний настінний кронштейн для телевізора
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-65 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань від стіни 23-284 мм
Дозволяє повертати на 50 градусів та нахиляти на 10 градусів
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | поворотно-схильний |
| Відстань від стіни | 23 мм |
| Допустиме навантаження | 35 кг |
| Кут нахилу | +5/-8° |
| Кут обертання | + 25/- 25° |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Рекомендована діагональ | 35' - 65' |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 400х400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴


