
Кулер для процесора Deepcool AK620 ZERO DARK, Black, алюміній/мідь, 2x120 мм, Intel 1700/1200/115x/2066/2011, AMD AM5/AM4, 260 Вт,
3 152 ₴
- Готово до відправки
- Код: 257348
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deepcool AK620 ZERO DARK — це надпотужний кулер, створений для захисту центрального процесора вашого комп’ютера від перегріву. Міцна конструкція із шістьма тепловими трубками, подвійною радіаторною вежею та двома безшумними вентиляторами FDB створюють виграшну формулу високопродуктивного охолодження в дизайні ZERO DARK RAVEN.

Особливості кулера Deepcool AK620 ZERO DARK
- Модель AK620 ZERO DARK характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 260 Вт. Цей показник дозволяє процесору вашого ПК досягти максимальної продуктивності під ча
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1456 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 129 x 138 x 160 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність із Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Частота обертів | 500-1850 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 152 ₴





