
Rowenta Плойка x Karl Lagerfeld Curling Tong, 47Вт, D -25mm, >200С, кераміка, турмалін, чорний
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-CF321LF0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плойка Rowenta x KARL LAGERFELD Curling Tong CF321LF0. Карл Логерфельд. Ікона моди та один із найзнаменитіших дизайнерів XXI століття. Він був відомий своїм актуальним підходом до стилю та відточеною естетикою, що врівноважує класичні та сучасні віяння. «Займатися розробкою дизайну для мене – як дихати, – розповідав про свій творчий процес кутюр'є. – Адже ви не просите когось дихати, це відбувається само собою». Серед численних занять Лагерфельда було креативне управління своїм однойменним будинком моди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпературні режими | 1 |
| Безпека | автоматичне вимкнення |
| Вага | 400 г грам |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.5x34x4.5 |
| Додатково | термоізольований накінечник |
| Діаметр щипців | 25 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Інструкція |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 200 °C |
| Петля для підвішування | 1 |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Міцність | 43 Вт |
| Пристрій | плойка |
| Функції | вертикальні локони |
| Час нагріву до потрібної температури | 60 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









