
Бездротові навушники ACEFAST FA005 ACEFIT SE wireless earbuds Black (6974316284789)
1 171 ₴
- Готово до відправки
- Код: K-34576
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST FA005 ACEFIT SE — ергономічні бездротові навушники із завушними гачками, які забезпечують комфортну посадку та стабільне носіння навіть при активних рухах. Вони відмінно підходять для занять спортом, прогулянок та повсякденного використання. Підтримка протоколів ЅВC/AAC, посилення басів та шумозаглушення під час дзвінків забезпечують якісне та чисте звучання. Завдяки ємному акумулятору кейсу та швидкому зарядженню, навушники готові до використання практично у будь-який момент. Усього 10 хвилин зарядки забезпечують цілу годину прослуховування!ПЕРЕВАГИ:− Завушні гачки стійко тримаються навіть під час тренувань;
− Підтримка SBC та ААС — чисте, збалансоване звучання;
− Покращені баси — насичений звук у всіх частотах;
− Шумоізоляція при дзвінках: чітка передача мови;
− Легкий та тонкий зарядний кейс — зручно брати з собою;
− Швидка зарядка: 10 хвилин = 1 година музики;
− Надійне підключення — Bluetooth 5.4, до 10 м;
− Захист від вологи IPX4 — стійкі до бризок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.4 |
| Вага | 52 г грам |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + PC + силікон |
| Мoдель | FA005 ACEFIT SE |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 61.6×75×25.6 мм |
| Тип навушників | Кісткові |
| Час роботи від акумулятора | 5 рік |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171 ₴








