
Бездротові накладні навушники ACEFAST H12 hybrid active noise cancelling wireless headset Black (6974316285724)
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: K-35241
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники ACEFAST H12 hybrid active noise cancelling wireless headset Black забезпечують до −48 дБ ANC — ефективну нейтралізацію фонових шумів для максимального звукового занурення.ЯСКРАВЕ І ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУЧАННЯ40 мм Hi‑Fi драйвери забезпечують деталізований і насичений звук у частотному діапазоні 20 Гц–20 кГц.СТАБІЛЬНЕ БЕЗДРОТОВЕ З’ЄДНАННЯПідтримка Bluetooth 5.4 і кодеків SBC / AAC гарантують мінімальну затримку та надійне з’єднання до 10 м.ДОВГА АВТОНОМНІСТЬДо 80 годин відтворення при вимкненому ANC або до 45 годин із активним шумопоглинанням. До 24 годин у режимі розмови. Повна зарядка — 3 години через USB‑C.КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬРегульоване оголів’я, поворотні чашки на 90° з memory foam і штучною шкірою забезпечують комфорт навіть при багатогодинному прослуховуванні. Маса — 200 г.ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯЧотири кнопки дозволяють регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки без складних комбінацій.HD МІКРОФОН ДЛЯ ЯСНИХ РОЗМОВВбудований мікрофон високої чіткості забезпечує якісний звук у розмовах і відео-дзвінках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.4 |
| Вага | 200 г грам |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кабель; чохол |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PU |
| Мoдель | H12 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Особливості | Три режими шумопоглинання; ігровий режим з низькою затримкою |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 193 × 162 × 82 мм |
| Тип навушників | накладні |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора | 80 рік (ANC вимкнено), 65 рік (ANC ввімкнено) |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴




