
Karcher Акумуляторний секатор TLO 18-32 battery, 18В, 250 Нм, 3см, 2.41 кг, SOLO
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-1.444-020.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обрізайте гілки одним натисканням кнопки: акумуляторний сучкоріз та його високоякісний обхідний ніж зрізають гілки діаметром до 3 см без зусиль. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 2.41 кг |
| Матеріал леза | Сталь |
| Тип інструменту | Акумуляторний секатор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
| Максимальний діаметр зрізу | 30 мм |
| Пружина аккумулятора | 18 В |
| Розміри | 911 x 96 x 209 |
| Рівень шуму | 80 дБ(А) |
| Тип | Кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




