
Zalman Процесорний кулер CNPS14X DUO, LGA1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4, AM3, 4pin, PWM, TDP270W, чорний
2 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-CNPS14XDUOBLACK
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесорний кулер Zalman CNPS14X DUO призначений для ефективного охолодження процесорів з роз'ємами LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x, AM5, AM4 і AM3. Кулер оснащений 4-контактним роз'ємом PWM для регулювання швидкості обертання вентилятора відповідно до температури процесора. Завдяки цьому ви зможете забезпечити оптимальне охолодження при мінімальному рівні шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 159 x 126 x 135 |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Макс. повітряний потік | 69.12 CFM |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Максимальні обороти, об/хв | 2000 |
| Наработка на отказ | 40 тис. рік |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Призначення | для процесора |
| Процесорна сумісність | AM3, AM4, AM5, LGA 115x/1700/1200 |
| Регулятор оборотів | авто (PWM) |
| Роз'єм | 4-pin |
| Рівень шуму | 29.7 дБ |
| Споживання енергії | 3.36 Вт |
| Статичний тиск | 2.01 |
| Теплових трубок | 6 шт. |
| Тип | активний кулер |
| Тип підшипника | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴







