
2E Мобільний телефон E240 2023 2.4' 2SIM, 2500mAh, Чорний
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-688130251068
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER має класичний дизайн і вдало поєднує простоту та зручність користування. Модель оснащено кольоровим TN-екраном 2,4″. Користувацький інтерфейс UI 2E v2.0 інтуїтивно зрозумілий. 2E E240 2023 POWER підтримує роботу з двома SIM-картами мобільних операторів мережі GSM 900/1 800. Довготривалу роботу пристрою забезпечує акумуляторна батарея великої ємності (2 500 мА·год).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Висота | 132 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GSM | 900, 1800 |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Вбудована пам' ять | 32 МБ |
| Введення даних | Цифрова клавіатура |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумулятор, Гарантійний талон, Зарядний кабель, Інструкція |
| Комунікації | Bluetooth 2.1, SMS |
| Кількість SIM-карт | 2 sim |
| Кількість кольорів | 262 000 кольорів |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Диктофон, FM-радіо, MP3-плеєр, Календар, Будильник, калькулятор, Таймер, Секундомір, Браузер, Динамік |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм), MicroUSB |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Тип SIM-карти | Micro-Sim, Mini-Sim |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Тип матриці | TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









