
Бездротові накладні навушники ACEFAST H9 active noise cancelling wireless headset, ANC, Gray (6974316284390)
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: K-33719
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники ACEFAST H9 забезпечують до −30 дБ ANC — ефективну нейтралізацію фонових шумів для максимального звукового занурення.ЯСКРАВЕ І ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУЧАННЯ
40 мм Hi‑Fi драйвери забезпечують деталізований і насичений звук у частотному діапазоні 20 Гц–20 кГц.СТАБІЛЬНЕ БЕЗДРОТОВЕ З’ЄДНАННЯ
Підтримка Bluetooth 5.4 і кодеків SBC / AAC гарантують мінімальну затримку та надійне з’єднання до 10 м.ДОВГА АВТОНОМНІСТЬ
До 55 годин відтворення при вимкненому ANC або до 45 годин із активним шумопоглинанням. До 40 годин у режимі розмови. Повна зарядка — 2,5 години через USB‑C.КОМФОРТ І УДОБСТВО
Регульоване оголів’я, поворотні чашки на 90° з memory foam і штучною шкірою забезпечують комфорт навіть при багатогодинному прослуховуванні. Маса — 221 г.ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ
Мультитронічна ручка дозволяє одним дотиком регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки без складних комбінацій.HD МІКРОФОН ДЛЯ ЯСНИХ РОЗМОВ
Вбудований мікрофон високої чіткості забезпечує якісний звук у розмовах і відео-дзвінках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Мікрофон | Вбудований |
| Радіус дії | 10 м |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.4 |
| Вага | 221 г грам |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Gray |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Мoдель | H9 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Розміри | 177×78×200 мм |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Час заряджання | 2.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 55 рік |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴





