
Мобiльний телефон 2E E180 2023 Dual Sim Black (688130251044)
706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 688130251044
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телефон має 1.77-дюймовий екран, ємнісний акумулятор на 1000 мАг та можливість встановлення двох miniSIM-карт. Пристрій зручно тримати в руці, а клавіатуру можна знайти навіть наосліп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 г |
| Висота | 119 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| bluetooth | 2.1 |
| GSM | 900 |
| IrDA | Немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Емкість акумулятора | 1000 мАг |
| Вбудована пам' ять | 32 МБ |
| Введення даних | Цифрова клавіатура |
| Габарити | 119x50x14 мм |
| Додатково | Ліхтарик |
| Доступ в інтернет | 2G |
| Діагональ | 1.77' |
| Діагональ дисплея | 1.77' |
| Захист від вологи та пилу | Немає |
| Комплектація | телефон |
| Комунікації | Bluetooth 2.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 sim |
| Кількість кольорів | 64000 кольорів |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Диктофон |
| Навігація | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 МБ |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм) |
| Протиударний | Немає |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Розподільна здатність дисплея | 128x160 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти зв'язку | 2G: GSM 900/1800 |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Тип матриці | TN |
| Тип пристрою | телефон |
| Фронтальна камера | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴



