
Відпарювач SteamOne George2 EUES200BV2
11 634 ₴
- Готово до відправки
- Код: EUES200BV2
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе нову версію нашого культового відпарювача, який поєднує в собі підвищену потужність, оптимізовану місткість та той самий елегантний дизайн з покриттям Soft Touch!
Покращена продуктивність відпарювання: збільшена подача пари для бездоганних результатів за менший час
Регульована потужність: 3 режими пари для дбайливого відпарювання навіть для найделікатніших матеріалів
Надзвичайно швидке нагрівання: готовий до використання всього за 35 секунд для миттєвої роботи
Великий резервуар об`ємом 2 літри: тривале використання без необхідності частого доливання
Система проти накипу: вбудований злив для легкого обслуговування та тривалішого терміну служби.
ПОТУЖНІШИЙ
Подача пари 50 г/хв для швидшого та ефективнішого відпарювання на 20%! Завдяки трьом режимам потужності він підходить для всіх тканин — від найделікатніших (наприклад, кашемір) до найцупкіших (штори, джинси тощо). І готовий до роботи всього за 35 секунд.
КОМПАКТНИЙ ТА МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
George 2 має мінімалістичний дизайн, оптимізований для максимальної практичності в мінімальному просторі: резервуар для води об`ємом 2 літри забезпечує до 45 хвилин автономної роботи, вбудовану систему зливу проти накипу та виняткову потужність для такого компактного приладу.
НАДІЙНИЙ ТА МІЦНИЙ
Продукт зі 100% французьким дизайном та інженерією, що відповідає найвищим стандартам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteamOne |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальне відпарювання | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Година нагрівання води | 35 сек |
| Давление парі | немає даних |
| Довжина шлангу | немає даних |
| Довжина шнура | 2 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Захист від накипу | є |
| Знімний резервуар для води | є |
| Колір | черний |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 2 л |
| Обертання шнура на 360° | є |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровий удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Міцність | 2300 Вт |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 50 г/хв |
| Регулювання температури | є |
| Регулятор подачі пари | є |
| Розміри | 34.3 х 26.8 х 16.8 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | є |
| Терморукавичка | немає |
| Тип відпарювача | стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 634 ₴



