
Набір відпарювач та машинка для видалення катишків SteamOne SN300SB+RP10B
4 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: SN300SB+RP10B
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАБІР ДЛЯ НАПІВПРОФЕСІЙНОГО ЩОДЕННОГО ДОГЛЯДУ ЗА ТЕКСТИЛЬНИМИ ВИРОБАМИ.
Включає машинку для видалення катишків, мініпрасувальну дошку та сумку для зберігання.
МАКСИМАЛЬНИЙ НАБІР АКСЕСУАРІВ
Резервуар 300 мл забезпечує 20 хвилин безперервної роботи.
ТРИВАЛА АВТОНОМНІСТЬ
Велика алюмінієва підошва для швидкого розгладжування складок.
ПРАКТИЧНІСТЬ
Природним шляхом усуває 99,99% мікробів, вірусів та бактерій. Безпечне рішення без хімії: знищує міль та клопів завдяки термічному впливу пари. Усуває до 70% неприємних запахів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteamOne |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальне відпарювання | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Година нагрівання води | 40 сек |
| Давление парі | немає даних |
| Довжина шлангу | немає |
| Довжина шнура | 3 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Захист від накипу | немає |
| Знімний резервуар для води | відсутній |
| Колір | черний |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 0.3 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровий удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Міцність | 2000 Вт |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 30 г/хв |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Регулятор подачі пари | немає |
| Розміри | 22 х 12 х 14.5 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип відпарювача | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 181 ₴









