
Gorenje Сковорода, 24см, антипригарне покриття, чорний
1 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-CW01EFP
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода Gorenje підходить для використання на електричних, газових та індукційних плитах. Пласке дно товщиною 4 мм забезпечує оптимальний контакт з варильною поверхнею та найшвидший час приготування. Ви також можете використовувати її в духовці за температури до 200°C. Спеціальне покриття запобігає прилипанню їжі до поверхні під час приготування. Воно термостійке, холодостійке, хімічно стійке та має чудові електричні властивості. Це також полегшує очищення, незалежно від того, чи миєте ви його під проточною водою, чи в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кришка | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 г грам |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 24 см |
| Жароміцність (макс.) ºC | 200 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал сковороди | Сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Особливості сковороди | отвір на ручці для підвісу, приготування з меншою кількістю олії |
| Призначення сковороди | сковорода традиційна |
| Сумісність з індукцією | 1 |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити, Електричні плити, Індукційні плити |
| Антипригарне покриття | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴








