
Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12-IP
18 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: ARD-ACS12-IP
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонери серії ARDESTO CoolSmartPro — це сучасні, енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в оселі або офісі. Завдяки потужному функціоналу та здатності працювати при зовнішній температурі до -25 °C, ці моделі забезпечують комфорт у будь-яку погоду — від літньої спеки до зимових морозів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | є |
| іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | немає |
| Габарити | 777х250х201 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 1 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 1,13 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування за БТЕ/BTU | 12000 BTU |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | немає |
| Обігрів | є |
| Осушення | немає |
| Охолодження | є |
| Очищення повітря | немає |
| Сила обігріву | 3,42 кВт |
| Сила охолодження | 3,4 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -25°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 53 дБ |
| Таймер | немає |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-ріжим | немає |
| Шум | 62 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 260 ₴









