
Мінімийка Karcher K Mini (1.600-054.0)
5 983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1.600-054.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний та легкий: K Mini – найменший з апаратів високого тиску Karcher. Завдяки компактним розмірам та малій вазі він дуже зручний у транспортуванні та зберіганні, а висока продуктивність робить його ідеальним рішенням для швидкого та ефективного очищення балконів, садових меблів, а також велосипедів та малогабаритних автомобілів. Апарат дуже простий у використанні: пістолет, подовжувальна трубка і трубка Vario Power монтуються буквально кількома рухами, а шланг високого тиску з роз`ємами Quick Connect легко і швидко з`єднується з апаратом і пістолетом і так само швидко від`єднується від них. Особливо тонкий та еластичний 5-метровий шланг PremiumFlex не скручується та забезпечує максимальну свободу рухів у процесі роботи. Знімний контейнер дозволяє акуратно укласти все приладдя, що входить до комплекту поставки, а електричний кабель намотується навколо основи апарата та фіксується затискачем. При цьому завдяки малим розмірам апарат K Mini займає мінімум місця для зберігання або перевезення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | немає |
| Відсік для приладдя | є |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 278 x 233 x 296 мм |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | відсутні |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальна температура води | немає даних |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Продуктивність | 360 л/год |
| Підігрів води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартна насадка | немає |
| Струменева трубка | є |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 983 ₴




