
Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)
2 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: E3337145
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сотейник із кришкою Excellence+ від Tefal поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Індикатор нагрівання Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірне розподілення тепла при приготуванні на різних типах плит. Поєднання нержавіючої сталі та бакеліту знижує передачу тепла в зону хвату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Да |
| Висота стінки | 8.5 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне (титанове) |
| Діаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | з кришкою |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип | сотейник |
| Товщина дна | - |
| Товщина стінки | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴



