
Бутербродниця Zelmer ZSM7900 (3 в 1)
2 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: TU-ZSM7900
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бутербродниця – це пристрій, який дозволяє приготувати ідеальні теплі закуски для себе та своєї родини. Тостер Zelmer ZSM7900 3 в 1 потужністю 900 Вт включає 3 комплекти змінних пластин: що дозволяє використовувати пристрій у якості бутербродниці (сендвічмейкера), вафельниці та грилю. 3 комплекти змінних панелей для сендвічів, вафель і гриля. Смачні вафлі, хрусткі бутерброди, а може корисні закуски на грилі? З мультимейкером 3 в 1 Zelmer ви легко приготуєте смачну страву всього за кілька хвилин. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати відповідні насадки, покриті кам'яним антипригарним покриттям, які ви можете зручно встановити в пристрій. Індикатор роботи Відразу після підключення пристрою до мережі повинен засвітитися червоний діод. Це ознака того, що пристрій працює належним чином. Червоне світло також свідчить про те, що пластини всередині починають нагріватися. А якщо ви використовуєте пристрій вперше, то пластини змастіть маслом і залиште відкритими на 5 хвилин. Антипригарні насадки з кам'яним покриттям Ви любите готувати їжу, але не любите прибирати потім? Мити сендвічницю Zelmer дуже просто і зручно. Нагрівальні плити покриті кам'яним, антипригарним покриттям. Все, що вам потрібно зробити, це протерти їх вологою ганчіркою після використання. Кілька рухів і готово! Індикатор готовності Коли класти хліб у тостер? З пристроєм Zelmer вам не доведеться про це думати. Спеціальний індикатор повідомить вам, коли бутербродниця готова до використання. Зверніть увагу, що зелений світлодіод почав світитися. Якщо так - це знак того, що можна приступати до готування. Зберігання шнура Скручені кабелі виглядають не дуже привабливо, навіть якщо пристрій приховано. Тому сендвічниця Zelmer створена так, щоб ви завжди могли зручно заховати шнур. У нижній частині ви знайдете відсік для зберігання, куди поміститься весь кабель із вилкою. Замок безпеки Ви любите теплі бутерброди з великою кількістю начинок? Щоб вони добре нагрілися, закрийте пристрій і зафіксуйте ручку гачком. Завдяки цьому мультимейкер не відкриється під час роботи - навіть якщо ваші бутерброди будуть значних розмірів! Замок також забезпечить захист дітей від опіків. Вертикальне зберігання Не вистачає місця в шафах? Сендвічниця Zelmer легко поміститься навіть на невеликій поличці. Завдяки конструкції пристрою ви також можете зберігати його вертикально. Використовуйте спеціальний фіксатор в ручці. Після його закриття тостер не відкривається - в будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Країна | Китай |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь+пластик |
| Пластини для приготування | Гриля, Вафель, Сендвічів |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 12 х 22 х 20 см |
| Тип пристрою | Бутербродниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339 ₴







