
Кавоварка Philips L'OR Barista Sublime LM9012/60 + дегустаційний сет капсул в подарунок
6 108 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM9012/60
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готуйте відразу дві кави або подвійну порцію кави в одній чашці
Система L’OR Barista дозволяє готувати дві чашки еспресо або подвійне еспресо в одній чашці завдяки спеціальним подвійним капсулам L’OR Barista. Насолоджуйтесь двома порціями ристретто або подвійний еспресо тільки для вас.
Тиск до 19 бар для ідеального еспресо
Оцініть смак справжнього еспресо. Система L’OR Barista варить каву при високому тиску до 19 бар для оптимальної якості еспресо.
Налаштуйте параметри і готуйте смачну каву
Піддон для крапель можна відрегулювати під велику кухоль або склянку для латте макіато. Просто вийміть великий піддон для крапель і наливайте каву у високу склянку.
Система подвійного розпізнавання капсули автоматично розпізнає розмір капсули
Розумна технологія подвійного розпізнавання капсули L’OR Barista автоматично визначає розмір капсули та підлаштовує параметри для приготування оптимальної кави за будь-яким рецептом.
Регульований піддон для крапель для чашок різного діаметру
Легко регулюйте обсяг порції відповідно до ваших уподобань і насолоджуйтесь ідеальною кавою.
Регульований об’єм кави від 25 до 270 мл
Готуйте улюблені різновиди кави з системою L’OR Barista - насолоджуйтесь ристретто, еспресо, лунго і не тільки з капсулами L’OR Espresso з однією порцією або продовжіть задоволення з капсулами L’OR Barista з подвійною порцією.
Також сумісне з капсулами Nespresso
Кавомашина L’OR Barista також сумісна з капсулами Nespresso.
Сумісно з капсулами L’OR Espresso та L’OR Barista
Варіть каву з новими ексклюзивними капсулами L’OR Barista із подвійною порцією.
Повноцінне меню: ристретто, еспресо, лунго і не лише
Рістретто на двох або подвійне еспресо тільки для вас.
Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Автоматичне відключення | Є |
| Автоматичне приготування напоїв | ристрето, еспресо, лунго |
| Вбудована кавомолка | Немає |
| Входить до комплекту | кавомашина, дегустаційний сет - 50 капсул кави в капсулах L'OR |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | 0.8 м |
| Знімний блок для заварювання | Немає |
| Керування | Механічне |
| Контейнер для дрібної кави | Немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | - |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | Є |
| Подання пари | Немає |
| Протикрапельна система | Немає |
| Підігрів кавника / чашок | Немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | Є |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | обсяг напою |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Розміри | 27.6 x 15.7 x 40.2 см |
| Тип | капсульна |
| Тип використаної кави | Капсулі |
| Тип фільтра | одноразовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 108 ₴





