
Зовнішній акумулятор HOCO J101B Astute 22.5W fully compatible power bank(30000mAh) Black (6931474782519)
1 187 ₴
- Готово до відправки
- Код: K-218
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Power Bank Hoco J101B Astute 22.5W — це потужний та зручний зовнішній акумулятор, який дозволяє заряджати ваші пристрої в будь-який момент та в будь-якому місці. Цей зовнішній акумулятор має ємність 30000 mAh, що дозволяє заряджати ваші пристрої декілька разів.Він має зручний та компактний дизайн, що дозволяє зручно переносити його з собою. Power Bank Hoco J101B Astute 22.5W 30000 mAh має два USB-порти та один порт Type-C, що дозволяє заряджати різні пристрої одночасно. Він має зручну кнопку включення та індикатор заряду, що дозволяє зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Цей зовнішній акумулятор дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої, що мають підтримку зарядки через USB-порт або Type-C порт. Він має вбудований захист від перезарядки, перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безпеку під час зарядки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 596 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вихідний роз'єм 2 | Micro USB; Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Колір | Black |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS + PC пластик |
| Мoдель | J101B Astute |
| Міцність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 146×68×41 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴



