
Кавоварка Ariete 1381 BK
6 207 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138132AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка Ariete 1381 - ваш союзник на кухні та для приготування ідеального еспресо, щоб насолоджуватися насиченою перервою зі смаком та елегантністю. Тонкий і компактний дизайн робить її унікальною для кожної кухні: лише 14 см завширшки, вона впишеться в будь-який куточок кухні, не звільняючи місця для інших приладів.
Для коротких перерв приготуйте каву з насиченим смаком завдяки тиску 15 бар, що забезпечує ідеальне дозування меленої кави та зерен, а також для ситного сніданку, до якого ви можете додати вершковий капучино завдяки пристрою Maxi-Cappuccino . Виберіть свій напій і відрегулюйте висоту піддону для крапель відповідно до чашки, якій ви віддаєте перевагу.
Завдяки манометру ви завжди зможете зрозуміти, чи збалансовані параметри води, кількості кави та ступеня помелу між собою, щоб завжди гарантувати вам найкращий еспресо. Ви можете контролювати параметри води та кави і забезпечувати правильний тиск приготування кави. Для ідеальної кави, як ви любите.
Для любителів делікатних смаків у кавомашині 1381 є дозатор гарячої води для приготування чаю, настоїв і трав’яних чаїв ваших улюблених смаків.
Не тільки для кави. Задовольняйте всі свої смаки завдяки пристрою Maxi-Cappuccino для вершкового та густого капучино, регулюйте висоту чашки та насолоджуйтесь насиченим ароматом гарячого напою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Контейнер для дрібної кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 207 ₴





