
Кавоварка Ariete 1318 BKRD
9 686 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131800AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стиль і функціональність - дві ключові характеристики лінійки Moderna від Ariete, і ця кавоварка чудово їх демонструє. Плавні лінії, вишуканий дизайн і простота використання роблять цю еспресо-машину незамінною для справжніх шанувальників кави, які вміють оцінити неповторний аромат свіжомеленої кави.
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молоти кавові зерна прямо у себе вдома, вивільняючи аромат свіжомеленої кави, готової перетворитися на гарячу, насичену та вершкове еспресо. Машина працює при тиску 15 бар, ви можете приготувати 1 або 2 чашки кави одночасно, а за допомогою спінювача молока можна також приготувати спінене молоко для маккіато або капучіно.
З кавомашиною Moderna ваш сніданок набуде неповторного смаку та стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.12 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, темпер, панарело, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | Кнопкове |
| Колір корпусу | чорний з черовним |
| Контейнер для дрібної кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Розміри | 30.5 x 30 x 30.5 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 686 ₴

