
Кавоварка Ariete 1313
24 216 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131310AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка в качані
Не втрачайте контроль над параметрами кавомашини. Колбова кавоварка дозволяє вам самостійно відміряти та дозувати каву, щоб досягти унікальних смаків та ароматів. Керування ріжковою кавоваркою надзвичайно просте та інтуїтивно зрозуміле, а сама кавоварка не займає зайвого місця.
Подвійний дозатор
За допомогою подвійного дозатора ви можете приготувати одну чашку кави або зварити дві чашки одночасно. Цей дозатор добре працює як з широкими, так і з вузькими горнятками.
Ароматна мелена кава
Ця модель кавомашини дозволяє використовувати мелену каву. Ви можете змолоти каву самостійно безпосередньо перед приготуванням або купити вже мелену, що дуже зручно. Мелена кава настільки зручна, що її також можна легко використовувати в інших машинах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Контейнер для дрібної кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Резервуар для води | 2 л |
| Розміри | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 216 ₴







