
Кавоварка Ariete 1312
29 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131210AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка ріжкова Ariete 1312 – знахідка для справжніх цінителів еспресо. Завдяки корпусу, повністю виконаному з нержавіючої сталі, вона стане справжньою окрасою вашої кухні. Вишуканість деталей, бездоганна функціональність та високий рівень продуктивності – все це про Ariete 1312.
Ця професійна кавоварка також дозволяє регулювати кількість кавового порошку, що засипається у фільтр (1 або 2 чашки), та необхідну кількість води для приготування еспресо.
Якщо у вас мало часу, але ви не можете відмовитися від задоволення випити гарної кави, ви можете використовувати кавоварку Ariete 1312, також з капсулами ESE. Просто використовуйте спеціальний фільтр, що входить у комплект поставки, для паперових капсул і насолоджуйтесь гарячим та кремовим еспресо.
Індивідуальний помел
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молоти улюблену суміш кавових зерен прямо вдома, щоб завжди мати свіжу, ароматну та свіжу мелену каву. Ви можете вибрати найбільш підходящу вам з 11 ступенів помелу, просто повернувши спеціальний регулятор, який регулює тонкість помелу. Експериментуйте з різним ступенем помелу, щоб зробити еспресо міцнішим і знайти ідеальний баланс між смаком, ароматом та якістю пінки.
Функціональність, управління та досконалість
Цифровий дисплей забезпечує зрозумілий та швидкий інтерфейс, дозволяючи вам налаштовувати всі види кави, напоїв на основі молока та навіть чаю, встановлюючи власний профіль на дисплеї.
Пристрій Maxi Cappuccino
За допомогою пристрою Maxi Cappuccino ви можете легко додати молоко для приготування еспресо або кремового капучіно для повноцінних сніданків, а також за лічені секунди приготувати гарячу воду для чаю, настоїв та трав’яного чаю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | механічне |
| Контейнер для дрібної кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Резервуар для води | 2 л |
| Розміри | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 059 ₴




