
Кавоварка Ariete 1381 WH
6 064 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138134AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка Ariete 1381 для вашої кухні та для ідеального еспресо - ваш союзник кавової насолоди. Тонкий та компактний дизайн робить її унікальною на кухні: лише 14 см завширшки, що вписується у будь-який куточок, не забираючи місця в інших приладів.
Для коротких перерв готуйте каву з насиченим смаком завдяки тиску 15 бар, щоб отримати ідеальне дозування як меленої кави, так і кави з капсули, а також для насиченого сніданку, до якого ви можете додати кремовий капучино з пристроєм Maxi-Cappuccino. Виберіть свій напій та відрегулюйте висоту піддона для крапель відповідно до чашки, якій ви віддаєте перевагу.
Завдяки манометру ви завжди зможете зрозуміти, чи параметри води, кількості кави та ступеня помелу збалансовані та узгоджені один з одним, щоб завжди гарантувати вам найкращий можливий еспресо.
Для тих, хто любить ніжні смаки, кавоварка Ariete 1381 має диспенсер для гарячої води для приготування чаїв, настоїв та трав’яних чаїв з вашими улюбленими смаками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | Кнопкове |
| Контейнер для дрібної кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | немає |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 064 ₴



