
Кавоварка Ariete 1337 BL
6 669 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138915AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ariete Vintage Espresso — це кавоварка з елегантним і вишуканим дизайном, яка оснащена новітніми технологіями для меленої кави або капсул ESE. Алюмінієвий бойлер потужністю 900 Вт і насос тиску 15 бар гарантують насичений кремовий еспресо з інтенсивним і ароматним ароматом. Максимальна зручність завдяки знімному піддону з нержавіючої сталі та знімному резервуару об’ємом 0,9 л для легкого наповнення. Апарат Maxi-Cappuccino — ідеальний союзник для приготування молочної піни в ідеальному поєднанні з італійським еспресо. Ariete 1389 Vintage має інтелектуальний пристрій очікування, який вимикає живлення після 30 хвилин бездіяльності. Ariete виробляє знакові та функціональні продукти: Vintage Line поєднує в собі італійський дизайн із простотою використання, що є відмінною рисою Ariete, лідера продуктів для сніданку.
З її допомогою ви зможете приготувати ароматне капучино. Для цього пристрій оснастили пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть у неї насадку панарело та ввімкніть подачу пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте до кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дозволяє приготувати напій швидко. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач з двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто - вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якому ви розмістили кавоварку, завжди буде залишатися чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому, якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви зможете пити каву, коли забажаєте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.69 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кавника | скло |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | є |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоматичне відключення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | механічне |
| Колір корпусу | білий з блакитним |
| Контейнер для дрібної кави | є |
| Кількість чашок готового напою | 2 |
| Місце під фільтр для води | є |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | немає |
| Подавання гарячої води | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | є |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип використаної кави | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 669 ₴



