Кондиціонер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O Forest
18 276 ₴
- Готово до відправки
Кондиціонер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O ForestГотово до відправки
18 276 ₴
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер вдало поєднує стильний дизайн, інноваційні технології та високу енергоефективність. Кондиціонер здатний швидко охолодити або нагріти повітря і стабільно працює в різних погодних умовах, забезпечуючи комфортний мікроклімат в приміщенні. Midea якісно охолоджує приміщення при зовнішній температурі до +50 градусів, обігрів підтримується при температурі зовні до -15 градусів.
Інверторний компресор
Інверторна технологія збільшує ефективність роботи системи при зниженні рівня енергоспоживання, знижує шум і вібрацію, з високою точністю забезпечує підтримку заданого температурного режиму.
Гідрофільне покриття теплообмінника
Алюмінієвий теплообмінник покритий гідрофільним шаром, який видаляє конденсат з внутрішнього блоку і не дозволяє утворюватися цвілі і грибкам на внутрішніх поверхнях. Після виключення кондиціонера система самоочищення залишає вентилятор включеним ще протягом кількох хвилин до повного осушення теплообмінника. В результаті всі внутрішні поверхні залишаються сухими і чистими.
Функція самодіагностики
Функція самодіагностики автоматично відстежує і діагностує проблеми в роботі на ранньому етапі їх виникнення. Так, якщо було помічене витікання холодоагенту, на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки «ЄС». Це допоможе захистити компресор від серйозної поломки.
Режими на всі випадки
Режим «Turbo» здійснює максимально швидке охолодження або обігрів повітря для створення комфортних умов в приміщенні за лічені хвилини. Режим осушення перешкоджає утворенню вогкості і затхлості в кімнаті, при його включенні з повітря видаляється зайва волога. Нічний режим створює комфортні умови для повноцінного відпочинку: в кімнаті підтримується оптимальна температура і вологість, при цьому кондиціонер працює практично безшумно.
Функція «Стеж за мною»
Корисна функція «Стеж за мною» допоможе підтримувати потрібну температуру в певній частині кімнати. Високоточний датчик температур, розташований в пульті дистанційного керування, передає інформацію на процесор у внутрішньому блоці, після чого кондиціонер автоматично регулює робочі параметри і більш точно стежить за станом атмосфери в зоні знаходження пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | опційно |
| іонізація | немає |
| Автоматичний режим | є |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 681х434х285 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,731 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,822 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування за БТЕ/BTU | 9000 BTU |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищення повітря | є |
| Сила обігріву | 2,65 кВт |
| Сила охолодження | 2,65 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-ріжим | є |
| Шум | 55 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 276 ₴
