
Кавоварка крапельна First FA-5464-4
1 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5464-4
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка First FA-5464-4 крапельного типу призначена для створення американо за допомогою крапельної технології. Напій виходить при проходженні крапельки через фільтр з кавою під високим тиском, внаслідок чого з частинок кави екстрагуються всі корисні речовини і виявляються в ємності. Невеликий розмір пристрою та його стильне оформлення стали вагомими перевагами, що дають змогу встановити техніку у будь-якій кухні.
На нижній частині кавоварки розташовано кнопку включення. Вона активує весь процес одержання напою, який припиняється автоматичним способом. Це зручно, т.к. вам не потрібно завжди бути біля пристрою, побоюючись, що воно перегріється. Ця модель адаптована для одночасного приготування 600 мл кави. Такий обсяг дорівнює 5 чашкам стандартного розміру. За рахунок місткості резервуару для води ви зможете отримати достатню кількість напою не лише для себе, а й для оточуючих.
Готова кава виявляється у ємності, яка розташована під фільтром. Такий глечик має ухоплену теплоізольовану ручку та скляні стінки з мірками об'єму. Вміщує глечик до 600 мл кави. Температура, коли він здійснюється приготування напою, дуже важлива, т.к. впливає кінцевий результат отриманого продукту. При цьому не менш важливо і підтримувати її протягом періоду, поки американо не буде поданий. Спеціальна функція подбає про це. Система "Антикрапля" не дасть крапелькам потрапляти на піддон після того, як ви приберете кавоварку з нього. Так зберігається чистота приладу на всіх етапах приготування напою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Ні |
| Підігрів чашок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Є |
| блокування від дітей | Немає |
| Вбудована кавомолка | Немає |
| Вид | Портативна |
| Віддалене керування | Немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | підігрів кавника |
| Знімна варильна група | Немає |
| Керування | Кнопкові |
| Кількість чашок | - |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Комплектація | кофеварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | Немає |
| Кількість фільтрів | Немає |
| Матеріал корпуса | Пластик, Метал |
| Можливість програмування | Немає |
| Міцність | 750 Вт |
| Приготування капучино | Немає |
| Програмування жорсткості води | Немає |
| Програмування обсягу порції | Немає |
| Програмування температури напою | Немає |
| Протикапельний механізм | Є |
| Регулювання мелення | Немає |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Розміри | 22 х 28 х 15 см |
| Система самоочищення | Немає |
| Тип | Кропельна |
| Тип використаної кави | Мелена |
| Тиск помпи | без тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴









