
Міксер CASTLE CM-01R тістоміс планетарний (1500Вт, червоний)
3 901 ₴
- Готово до відправки
- Код: TU-CM-01R
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CASTLE CM-01R - багатофункціональний міксер, що досить швидко справляється з поставленим завданням, що добре економить ваш час перебування на кухні. Його можна використовувати для приготування тортів, макаронів, морозива, яєчних білків, тіста для хліба, густого тіста, безе, чистих вершків.Потужний двигун – 1500 Вт з металевими шестернями, міцний литий алюмінієвий корпус забезпечують довгий термін служби та тривале використання. Чаша з нержавіючої сталі об'ємом 4.5 л для задоволення всіх ваших кулінарних потреб. Міксер має зручну функцію управління 10-ступінчасте регулювання швидкості + Pulse зі світлодіодним підсвічуванням, розташоване на бічній панелі.Для більшої зручності є захисна кришка від бризок, яка не тільки захищає поверхню від небажаних плям, але й дає можливість додавати інгредієнти під час приготування. Основа оснащена ніжками із присосками, що сприяє стійкості кухонної машини на будь-якій поверхні.Конструкція з похилою головою дозволяє легко встановлювати або знімати чашу та аксесуари, що полегшує очищення тістомісу. Всі аксесуари можна мити в посудомийній машині, їх можна швидко та легко очистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 4.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Країна | Китай |
| Кількість швидкостей | 10+імпульсний режим |
| Насадка вінчик | Да |
| Насадка для тіста | Да |
| Номінальне напруження | 220-240 В |
| Призначення | Побутове |
| Тип міксера | стаційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 901 ₴




